СНГ Настройки интерфейса
Настройки интерфейса
Red Bull River Runes

Red Bull River Runes

FINISHED
  • Даты проведения: 12 Ноя - 29 Дек
Dota 2 (1x1)

1x1 Red Bull River Runes Qualifier #7

Finished
  • 70/128
  • CIS
Правила Турніру «RedBullRiverRunes»
(надалі – «Правила»)
 
1. Організація та структура Турніру «RedBullRiverRunes» (надалі – «Турнір»)
1.1. Турнір є змаганням з гри Дота 2 (Dota 2) в форматі 1 на 1, SoloMid.
1.2. Турнір проводиться з 02.11.2018 року до 29.12.2018 року (включно).
1.3. Турнір складається з двох етапів: 8 (восьми) онлайн-кваліфікацій та фіналу Турніру.
 
Онлайн кваліфікації відбудуться:
Онлайн Кваліфікація №1. Реєстрація. Старт: 12.11.2018.Герої доступні під час Кваліфікації №1: Invoker, OutworldDevourer, NyxAssassin, CentaurWarrunner, Weaver.
Онлайн Кваліфікація №2. Реєстрація. Старт: 19.11.2018. Герої доступні під час Кваліфікації №2: Necrophos, MonkeyKing, Pudge, Morphling, Bane.
Онлайн Кваліфікація №3. Реєстрація. Старт: 24.11.2018. Герої доступні під час Кваліфікації №3: ShadowDemon, Axe, Silencer, Phoenix , NagaSiren.
Онлайн Кваліфікація №4. Реєстрація. Старт: 01.12.2018. Герої доступні під час Кваліфікації №4:Tiny, Lion, CrystalMaiden, EmberSpirit, DrowRanger.
Онлайн Кваліфікація №5. Реєстрація. Старт: 04.12.2018. Герої доступні під час Кваліфікації №5:Luna, FacelessVoid, Disruptor, LifeStealer, Puck.
Онлайн Кваліфікація №6. Реєстрація. Старт: 08.12.2018.Герої доступні під час Кваліфікації №6:Pugna, Bristleback, Abaddon, Mirana, WitсhDoctor.
Онлайн Кваліфікація №7. Реєстрація. Старт: 10.12.2018.Герої доступні під час Кваліфікації №7:Tusk, Broodmother, Huskar, QueenofPain, VengefulSpirit.
Онлайн Кваліфікація №8. Реєстрація. Старт: 15.12.2018. Герої доступні під час Кваліфікації №8: Meepo, DragonKnight, Batrider, ShadowFiend, Nature`sProphet.
Зареєструватися для участі у онлайн кваліфікації можливо не пізніше 17:00 дня проведення відповідної онлайн кваліфікації.
Онлайн кваліфікації проводяться в режимі 1 на 1, SoloMid, на виліт і складаються з раундів, які проходять кожні 30 хвилин з часу початку онлайн кваліфікацій. Кількість раундів залежить від кількості зареєстрованих в онлайн кваліфікації учасників.
Максимальна кількість учасників в одній онлайн кваліфікації – 128. По результатам кожної онлайн-кваліфікації визначаються 2 переможці, які отримують право на участь у фіналі Турніру.
Час початку онлайн кваліфікацій – 20:00 дня проведення відповідної онлайн-кваліфікації.
 
Фінал Турніру, проводитиметься в Києві, 29.12.2018 року за адресою: 13, вул. Вадима Гетьмана, 03057, Київ, Україна. У фіналі Турніру візьмуть участь 16 учасників – переможці онлайн кваліфікацій. Фінал Турніру проводиться в режимі 1 на 1, SoloMid, на виліт і складається з раундів.
1.4. Організатором Турніру є Товариство з обмеженою відповідальністю «Ред Булл Україна» (ідентифікаційний код юридичної особи 34487631, адреса: Україна, Київ, вул. Багговутівська 23) (надалі – «Організатор»).
1.5. Технічним партнером Турніру є ТОВ «НЬЮ ВЕБ СЕРВІС», ІПН 39328537, розташований за адресом: будинок 31/33, вулиця Смоленська, 03005, м.Київ, Україна, який забезпечує:
- проведення онлайн-кваліфікацій;
- суддівство та комунікацію з гравцями під час проведення онлайн-кваліфікацій;
- обробку персональних даних учасників
- трансляції онлайн-кваліфікацій та фіналу
1.6. Участь у Турнірі є безкоштовною та регулюється цими Правилами та чинним законодавством України.
1.7. У разі виникнення будь-яких запитань з приводу цих Правил або участі у Турнірі, будь ласка, зверніться за цими контактними даними: https://www.facebook.com/messages/t/sltvtour, [email protected],
1.8. Турнір зокрема не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи тендером, та ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди.
1.9. Учасники зобов’язані дотримуватися цих Правил та законодавства України під час участі в Турнірі, вказувати правильну, повну та надійну інформацію про себе, не створювати незручності навмисно та/або не перешкоджати іншим учасникам, не виконувати жодних дій, які піднімають питання про законність участі такої особи в Турнірі.
1.10. Учасник, який надав Організатору / Технічному партнеру неправильні, ненадійні, неіснуючі або помилкові дані, в тому числі дані іншої особи, не може брати участь в Турнірі і буде дискваліфікований Організатором на будь-якому етапі Турніру.
1.11. Під час участі в Турнірі особа підтверджує свою згоду з цими Правилами та гарантує, що він/вона дотримуватиметься усіх вимог для учасників, викладених в цих Правилах.
1.12. Будь-яке порушення цих Правил учасником потягне за собою негайну дискваліфікацію такої особи, а також відсторонення її від Турніру. Всі рішення Організатора / Технічного партнера стосовно порушень правил або інших питань є остаточними і не підлягають оскарженню.
 
2. Участь у Турнірі
2.1. Учасником може бути громадянин України, який/яка відповідає вимогам положень цих Правил та законодавства України.
2.2. Будь-яка фізична особа, яка має громадянство України і досягла 16 (шістнадцяти) років на дату початку Турніру може бути учасником Турніру за таких умов:
2.2.1.Особа має дійсний внутрішній паспорт громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон з терміном придатності не менше ніж один рік, та надала копії таких документів за вимогою Організатора (якщо потрібно) та зареєстрована за адресою в Україні;
2.2.2. Якщо особі не виповнилося 18 (вісімнадцяти) років на початку Турніру та в разі її перемоги у оналайн-кваліфікації, він/вона має надати Організатору, до початку фіналу, письмову згоду своїх батьків (опікунів, піклувальників) на його/її участь у Турнірі, про усвідомлення можливості виграшу їх дитиною призу Турніру: поїздки на етап турнір ValveMajor в 2019 році, на розсуд організатора, а також згоду батьків (опікунів/піклувальників) на збір, зберігання та обробку їхніх персональних даних та персональних даних їхньої дитини, у тому числі фото-, відеоматеріалів з Турніру, які містять їхню дитину, та будь-яку іншу інформацію або матеріали стосовно участі їхньої дитини в Турнірі;
2.2.3. Особа повністю розуміє та погоджується з цими Правилами та будь-якими іншими документами, які стосуються правил та умов участі в Турнірі, підготовленими Організатором;
2.2.4. Особа своєчасно пройшла онлайн-реєстрацію на онлайн кваліфікацію за одним з посилань, вказаних у п. 1.3. цих Правил;
2.2.5. За 5 хвилин до початку кожного з раундів онлайн кваліфікації учасник повинен бути у чаті на сторінці матчу;
2.2.6. Особа з’явилася у місці проведення фіналу в час та дату його проведення.
2.3. Організатор зберігає за собою право перевіряти інформацію, яка була надана кожним та будь-яким учасником, та вимагати документ, що підтверджує вік учасника та будь-яку іншу важливу інформацію нарозсуд Організатора у будь-який момент Турніру.
2.4. Витрати, пов’язані з участю у Турнірі,несутьучасники самостійно, якщо інше прямо не передбачено в цих Правилах.
2.5 Директори, керівники та співробітники Організатора / Технічного партнера, їх материнської компанії та будь-яких афілійованих осіб чи дочірніх компаній Організатора / Технічного партнера, агентів, будь-яких компаній, що беруть участь у розробці або реалізації Турніру, професійні консультанти, незалежні постачальники послуг або співробітники рекламних агентств, залучених до цього Турніру, а також їх близькі родичі та ті, хто проживає з ними у одному домогосподарстві (незалежно від того, чи є вони родичами за законом чи ні) не мають права брати участь або отримувати призи за участь у Турнірі.
 
3. Правила гри
3.1. Турнір проводиться з гри Дота 2 (Dota 2) в форматі 1 на 1, SoloMid, на виліт. Карта – MidLane.
3.2. Для початку гри необхідно в меню «Arcade» клієнту Dota 2 знайти гру «RedBull R1v1r Runes» та завантажити її.
3.3. Для створення лоббі необхідно у бібліотеці завантажених «Arcade» вибрати гру «RedBull R1v1r Runes» і натиснути «Create custom lobby».
3.4. За 5 хвилин до початку раунду/півфіналу онлайн-кваліфікації обидва гравці повинні бути у чаті на сторінці матчу. Гравець, що знаходиться зліва - створює ігрове лоббі. Налаштування, за якими має бути створена гра, вказані на сторінці матчу. Гравець, що знаходиться праворуч - приєднується до лоббі.
3.5. Раунди онлайн кваліфікацій проводяться у форматі Bo1 (Best of one) до 1 перемоги, а півфінали онлайн кваліфікацій – у форматі Во3 (best of three) до двох перемог. Раунди фіналу Турніру проводяться у форматі Bo1 (Best of one) до 1 перемоги.
3.6. На сторінці матчу гравці повинні по черзі викреслити по 2 героя, які не будуть використані і зіграти останнім, що залишиться зі списку.
У півфінальних матчах гравці викреслюють по 1 герою, потім по черзі обирають на якому зіграють, і у випадку 1:1 - матч в останній карті на герої, що залишиться.
3.7. Під час гри комунікація з суперником і суддею відбувається на сторінці матчу на сайті. Зігравши поєдинок необхідно повідомити суддям результат на сторінці матчу.
3.8. Переможцем раунду є перший, хто знищить «Tower» (Вежу) або зробить двічі «Kill» на супернику.
3.9. Дозволяється: використовувати «Runes», «Neutralcreeps», «Shrines», «Roshan».
3.10. Випадкові предмети будуть даватись героям кожні 5 хвилин.
 
4. Призи
4.1. Кожен переможець онлайн кваліфікацій отримає один Кваліфікаційний приз, що складається з перевезення туди і у зворотному напрямку  від місця проживання кожного такого переможця  до місця проведення Фіналу Турніру та оплати вартості проживання (включаючи харчування та напої) кожного переможця онлайн кваліфікацій Турніру під час фіналу Турніру.
Маршрут перевезення, вид транспорту, місце проживання, меню харчування та меню напоїв буде визначатися за виключним рішенням Організатора.
4.2. Переможець фіналу Турніру буде нагороджений одним Головним призом, що складається з путівки на відвідання етапу турніру«ValveMajor», в якості гостя,в 2019 році на розсуд організатора. Головний приз складається з організації та оплати перевезення туди і у зворотному напрямку (за винятком трансферу з місця проживання в Україні до аеропорту) переможця Фіналу до місця проведення турніру «ValveMajor». Головний приз також включає оплату вартості проживання та харчування під час перебування на турнірі «ValveMajor».
Маршрут перевезення, вид транспорту, місце проживання, меню харчування та меню напоїв буде визначатися та оплачуватися за виключним рішенням Організатора.
4.3. Будь-які інші витрати та видатки, яких може понести учасник Турніру та які пов'язані з прийманням та використанням зазначених у цьому розділі призів, що не передбачені спеціально в цих Правилах (наприклад, чайові, плата за багаж, а також незаплановані витрати тощо), є  відповідальністю переможців, а не Організатора.
Туристичне страхування та кошти на поточні витрати є виключною відповідальністю та затратами особи, яка отримала приз.
Після надання авіаквитків та/або квитків на проїзд наземним транспортом, переможцям онлайн кваліфікації / переможцю Турніру не дозволено вносити в них жодні зміни.
Організатор не буде заміняти втрачені, зіпсовані або вкрадені авіаквитки чи квитки на проїзд наземним транспортом, передані переможцям онлайн кваліфікації / переможцю Турніру.
4.4. За участь в Турнірі не будуть відшкодовуватися жодні витрати на поїздку чи інші витрати, крім тих, які чітко зазначені в цих Умовах.
4.5. Грошові компенсації призів надаватися не будуть, а зазначені призи не підлягають передачі третім особам чи відшкодуванню будь –яким іншим чином.
4.6. У випадку, якщо переможець онлайн кваліфікацій або переможець Турніру відмовиться від свого права на приз, Організатор залишає за собою право визначити альтернативного переможця на основі наступного найкращого результату.
 
5. Внесення змін до Правил і дискваліфікація учасників
5.1. Якщо, на думку Організатора / Технічного партнера, проведенню Турніру загрожує будь-яка подія за межами контролю Організатора /Технічного партнера, то Організатор залишає за собою право вносити зміни або поправки, змінювати строки проведення Турніру без будь-якої відповідальності та зобов'язань щодо відшкодування будь-якої суми або типу втрат або витрат, які може понести чи поніс учасник або будь-яка третя особа (прямо чи опосередковано) у зв’язку із підготовкою до участі та/або участю у Турнірі.
5.2. У будь-який момент протягом Турніру Організатор / Технічний партнер залишає за собою право на свій розсуд дискваліфікувати та усунути будь-якого учасника від участі у зв'язку з недотриманням цих Правил або якщо учасник здійснює будь-які незаконні дії. Якщо учасник, який переміг, дискваліфікований, то він втрачає право на приз, а Організатор визначає іншого переможця.
 
6. Чесна гра
6.1. Учасник гарантує та підтверджує, що він особисто виконує всі дії пов’язані з Турніром. Учасники гарантують не використовувати будь-які баги та/або програми здатні зламати гру.
6.2. Учасникам заборонено використовувати образливі нікнейми. Учасникам заборонено ображати і здійснювати  провокації противників, суддів, інших учасників Турніру в Skype / Steam / лоббі / грі / на сайті, а також на сторонніх порталах і соціальних мережах.
 
7. Збір інформації та захист даних
7.1. Далі термін «Персональні дані» описує всі дані (їх склад та обсяг), в тому числі, але не виключно: прізвище, ім’я, по-батькові; електронна пошта; телефон, дата народження, стать, адреса (місце реєстрації/проживання/ перебування), відомості документа, що посвідчують особу, зображення, відомості документа, громадянина України для виїзду за кордон, які повідомляються учасником під час реєстрації на участь та під час участі у Турнірі, за якими можна ідентифікувати фізичну особу і які можуть бути оброблені відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
7.2. Володільцем Персональних даних, зібраних в учасників Турніру, є Товариство з обмеженою відповідальністю «Ред Булл Україна» (далі – «Володілець»).
Розпорядником Персональних даних, які залучені Володільцем є:
ТОВ «НЬЮ ВЕБ СЕРВІС», ІПН 39328537, розташований за адресом: будинок 31/33, вулиця Смоленська, 03005, м. Київ, Україна
7.3. Реєструючись на участь у Турнірі учасник підтверджує, що Персональні дані, які ним/нею надаються при реєстрації є достовірними та актуальними, він повідомлений та обізнаний щодо складу та змісту зібраних Персональних даних. Володілець гарантує, що Персональні дані не будуть використані, якщо буде відомо, що вони є недостовірними.
7.4. Реєструючись на участь у Турнірі учасник тим самим надає свою однозначну згоду на обробку його/її Персональних даних (в тому числі на збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем без отримання додаткового, окрім визначеного в цих Правилах (в тому числі, визначеного п. 2.2.2 цих Правил), дозволу на здійснення такої обробки відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» та підтверджує своє повне розуміння та необхідну поінформованість щодо мети обробки персональних даних. При цьому учасник розуміє та погоджується з тим, що надані ним/нею Персональні дані можуть оброблятися  Володільцем та Розпорядниками персональних даних, визначеними п. 7.2 цього Положення, а також передаватися іншим компаніям, що входять в групу компаній Володільця, зокрема компанії RedBullGmbH, та субпідрядникам, членам, акціонерам, директорам, службовцям, партнерам, керівникам чи працівникам такої компанії або Володільця, а також третім особам, які діють від імені Володільця, які можуть обробляти її в різних країнах, в яких вони здійснюють свою діяльність, з метою зазначеною нижче. Надані персональні дані будуть оброблятися з наступною метою:
- проведення Турніру та вчинення всіх необхідних пов’язаних з Турніром дій;
- зв’язку з учасниками Турніру для присудження та вручення, призів тощо у зв’язку з участю учасника у Турнірі та подальшого повідомлення учасникам інформації, в т.ч. рекламного характеру, про наступні заходи/конкурси/акції/турніри;
- об'єднання інформації, яку Володілець отримує при реєстрації учасників, з інформацією з інших джерел, таких як інформація, яку учасники йому раніше надавали, інформація, яку Володілець /Розпорядник автоматично збирає про учасників (наприклад, через файли cookie); та інформація, яку Володілець / Розпорядник отримав з інших джерел (наприклад, соціальних мереж). Володілець може використовувати цю інформацію та об'єднану інформацію, щоб дізнатися більше про вподобання учасників та повідомляти учасника про заходи, товари та послуги, що можуть відповідати вподобанням учасника, в тому числі інформацію рекламного та маркетингового характеру;
- направлення учасникам в майбутньому повідомлень рекламного та інформативного характеру через електронну пошту, соціальні мережі, на телефонний номер чи з використанням інших засобів зв’язку.
Обробка персональних даних здійснюється Володільцем та Розпорядниками з дотриманням необхідних заходів захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження.
7.5. Володілець гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманих від учасників Персональних даних, він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо недоторканності особистої інформації, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраних Персональних даних і надаватиме їх лише тим, хто має на це достатні права на законних підставах та у порядку, що визначений чинним законодавством України.
7.6. Володілець вимагає та забезпечує дотримання всіма партнерами конфіденційності Персональних даних відповідно до норм захисту даних. Зверніть увагу на те, що Володілець не має загального контролю над виконанням цього зобов'язання і, що Володілець не несе відповідальності за можливі порушення норм своїми партнерами у межах, припустимих законодавством.
7.7. Оскільки Володілець здійснює діяльність в усьому світі, це може означати, що Володілець може передавати персональні дані учасників в інші країни, у тому числі країни поза межами Європейської економічної зони відповідно до всіх норм захисту даних.
7.8. Персональні дані використовуються тільки для цілей, що визначені п.7.4. цього Положення, та зберігаються Володільцем, його афілійованими особами й Розпорядниками протягом такого часу, що є необхідним для виконання вихідної мети або безпосередньо пов'язаної мети, для якої вони були зібрані. Володілець свідомо не збирає інформацію від осіб віком до 16 років.
7.9. У будь-який час учасники мають можливість вимагати внесення змін або повного чи часткового видалення своїх персональних даних. У такому випадку Володілець забезпечує якнайшвидше видалення цих даних.
7.10. У будь-який час учасники мають право вимагати надання інформації про їхні персональні дані, які зібрані відповідно до цихПравил.
7.11. Реєструючись на участь у Турнірі учасник тим самим підтверджує, що він був повідомлений та обізнаний з правами суб'єкта персональних даних, що передбачені Законом України «Про захист персональних даних».
 
8. Відповідальність та гарантії
8.1. Організатор і група компаній Ред Булл / Технічний партнер виключають будь-яку відповідальність перед учасниками за втрату прибутку, втрату доходу, втрату репутації, втрату даних, втрату можливості (у кожному конкретному випадку як прямо, так і опосередковано) та будь-які непрямі втрати або збитки, понесені учасниками чи іншими особами у зв'язку з участю в Турнірі.
8.2. У жодному разі Організатор / Технічний партнер не несуть відповідальності за невиконання або несвоєчасне виконання своїх зобов'язань за цими Правилами внаслідок прямої чи опосередкованої дії або обставин за межами їхнього прийнятного контролю, у тому числі, без обмеження, внаслідок страйків, припинення роботи, нещасних випадків або стихійних лих і перебоїв у роботі, втрати або несправної роботи комунальних служб, комунікацій або комп'ютерів (програмного забезпечення або обладнання) та інших обставин непереборної сили.
8.3. Організатор / Технічний партнер не несуть відповідальності за пізню, загублену, пошкоджену, некоректно спрямовану, неповну, нерозбірливу, або незрозумілу реєстрацію на участь у Турнірі, за неможливість учасників Турніру скористатись наданим їм призом з будь-яких причин, за не ознайомлення учасника з цими Правилами, за помилкове/хибне розуміння учасником їх положень.
8.4. Організатор / Технічний партнер не компенсують учасникам Турніру будь-яких витрат, які понесені у зв’язку із участю в Турнірі (крім тих, що прямо  визначені цими Правилами), у тому числі, але не виключно, вартість послуг операторів, що надають доступ в Інтернет.
8.5.  Організатор / Технічний партнер не несуть відповідальність за несправності, збої, затримки або труднощі в роботі телефонів, електроніки, апаратного чи програмного забезпечення, мережі, Інтернету або комп'ютерів.
8.6. Організатор / Технічний партнер не несуть відповідальності у разі, якщо особа фізично або психічно не здатна виконувати будь-які або всі положення цих Правил; не має законного права брати участь у Турнірі. Організатор / Технічний партнер не несуть відповідальності у разі, якщо учасник нанесе собі травму під час виконання дій, пов'язаних з участю у Турнірі.
 
9. Інші положення
9.1. Ці Правила є єдиними офіційними правилами участі в Турнірі.
9.2. У разі виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил та/або питань не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора є остаточним і не підлягає оскарженню.
9.3. З моменту прийняття цих Правил шляхом вчинення дій, що свідчать про участь у Турнірі, згода з положеннями цих Правил та згода на обробку Персональних даних вважається наданою відповідним учасником Турніру.