СНГ Настройки интерфейса
Настройки интерфейса
Red Bull River Runes 2019

Red Bull River Runes 2019

FINISHED
  • Даты проведения: 11 Ноя - 14 Дек
Dota 2 (1x1)

[1x1] Red Bull River Runes Qualifier #3

Finished
  • 78/128
  • CIS
  • Kyiv Lan Final Slot
Правила Турніру «RedBullRiverRunes»
 
1. Базова інформація турніру «RedBull River Runes»
1.1. Турнір є змаганням з гри Dota 2 у режимі 1 на 1, solo mid.
1.2. Red Bull River Runes грається у режимі Arcade. Цей мод має безліч цікавих особливостей
1.3. Lan Final відбудеться 14 грудня 2019 року у Київ Кіберспорт Арені, за адресою Вадима Гетьмана 13. Учасникам необхідно мати змогу прибути на турнір з 13 по 15 грудня.
1.4. Путівку на Lan Final, а також оплачуваний переїзд і проживання до Києва отримають 16 переможців онлайн кваліфікацій, які відбудуться з 11 листопада по 6 грудня 2019 року.
1.5. Переможець Lan Final'у відвідає тренування команди OG разом з оплаченим переїздом і проживанням.
 
2. Турнірні обмеження
2.1. В турнірі можуть брати участь виключно громадяни України віком від 16 років.
2.2. Для підтвердження участі у турнірі обов'язковим є верифікація номеру українським мобільним оператором.
 
3. Зв'язок з адміністрацією турніру
3.1. Усім учасникам необхідно зв'язатися з суддями та відправити посилання свого профайлу з сайту dota2.starladder.com на @sltvtour у Telegram (063-439-66-73) або
3.1.1. Примітка: користуватись Telegram можна з браузера. Для прикладу, гравцю необхідно написати наступне: Лінк на профіль учасника - https://dota2.starladder.com/ru/profile/130.
3.2. У цьому ж чаті, адміністрація турніру проінструктує про подальші дії і зробить нагадування, коли турнірна сітка буде готова.
3.3. У разі виникнення будь-яких запитань з приводу Правил або участі у Турнірі, будь ласка, зверніться за контактними даними, вказаними вище.
 
4. Подробиці онлайн кваліфікацій 
4.1. Початок кваліфікацій о 20:00. Турнірна таблиця буде сформована о 19:00. Зареєструватись і підтвердити реєстрацію можливо не пізніше 17:00.
№1. 11.11.2019. Реєстрація. Матчі проводяться на героях: Invoker, OutworldDevourer, Venomancer, NyxAssassin, CentaurWarrunner, Weaver, Leshrac.
№2. 14.11.2019. Реєстрація. Матчі проводяться на героях: ShadowFiend, Necrophos, MonkeyKing, Pudge, Morphling, Bane, TemplarAssassin.
№3. 18.11.2019. Реєстрація. Матчі проводяться на героях: Lina, ShadowDemon, Axe, Silencer, Phoenix, NagaSiren, Viper.
№4. 21.11.2019. Реєстрація. Матчі проводяться на героях: ShadowFiend, Tiny, Lion, CrystalMaiden, EmberSpirit, DrowRanger, Magnus.
№5. 30.11.2019. Реєстрація. Матчі проводяться на героях: Luna, FacelessVoid, Disruptor, LifeStealer, Puck, Clinkz, ShadowShaman.
№6. 02.12.2019. Реєстрація. Матчі проводяться на героях: ShadowFiend, Pugna, Bristleback, Abaddon, Mirana, WitchDoctor, PhantomLancer.
№7. 04.12.2019. Реєстрація. Матчі проводяться на героях: Pudge, Timbersaw, Tusk, Broodmother, Huskar, QueenofPain, VengefulSpirit.
№8. 06.12.2019. Реєстрація. Матчі проводяться на героях: ShadowFiend, Meepo, DragonKnight, Batrider, Nature`sProphet, ChaosKnight, Sniper.
4.2. Дозволено брати участь у всіх кваліфікаціях (якщо гравець не виграв одну з попередніх).
4.3. Кваліфікації граються на виліт (формат турніру: single elimination, програв – вилетів). Матчі Bo1 (Best of one) до 1 перемоги, півфінали – у форматі Во3 (best of three) до двох перемог. Фінали проводяться у форматі Bo1 (Best of one) до 1 перемоги.
4.4. За результатами кожної онлайн-кваліфікації визначаються 2 переможці, які отримують право на участь у фіналі Турніру (виграють путівку на Lan Final).
 
5. Порядок створення ігрового лоббі
5.1. Рекомендується завчасно перевірити оновлення і налаштування Dota 2. Для всіх охочих доступні тренувальні турніри на 4 учасники, починаючи з 18:00.
5.2. Знайдіть ваш матч через сторінку турніру або через розділ "Найближчі матчі" у своєму профілі (приклад).
5.2.1. Контакт з суперником через чат матчу (приклад). Дані вашого переписування доступні тільки парі гравців і суддям.
5.2.2. В чаті матчу гравці повинні по черзі викреслити по 3 герої, які не будуть використані і зіграти останнім, що залишиться зі списку (першим обирає гравець зліва або за спільною згодою).
5.2.2.1. У півфінальних матчах гравці викреслюють по 2 герої, потім по черзі обирають на якому зіграють, і у випадку 1:1 - матч в останній карті на герої, що залишиться.
5.3. Лоббі матчів створюють гравці. Якщо матч по розкладу о 20:00 - створити лоббі і приєднатися до нього необхідно о 19:55.
5.3.1. Гравець зліва повинен створити лоббі. Для створення лоббі необхідно: Dota 2 –> Arcade –> Create custom lobby –> Ввести дані лоббі –> Create (приклад).
5.3.2. Гравець справа приєднується в лоббі. Щоб приєднатись до лоббі необхідно: Dota 2 –> Arcade –> Lobby list –> Find private lobby –> Ввести пароль –> Join Lobby (приклад).
5.3.3. Рекомендується перед початком участі у турнірі спробувати самостійно створити тестове лоббі (оскільки в турнірах важливо не запізнитись на матч і налаштування відрізняються від створення звичайного лоббі для Dota 2).
5.5. У випадку, якщо гравці не можуть знайти лоббі, додайте один одного у друзі та спробуйте приєднатись через групу (приклад).
5.6. У разі, якщо гру запустити не вдається, або гравці не можуть знайти спільну мову – викличте суддів, щоб ті дали подальші інструкції.
 
6. Запізнення на матч і вибір сторони (з прикладами, коли матч по розкладу о 20:00)
6.1. Якщо обидва гравці написали в чат матчу починаючи з 19:45 до 19:50 - право вибору сторони вирішується монеткою або за спільною згодою.
6.2. Якщо гравець не написав у чат матчу з 19:45 до 19:50 - право на вибір сторони отримує суперник.
6.3. Якщо о 19:55 гравець не написав у чат – суперник отримує право вибрати героя, на якому буде зіграний матч.
6.4. Якщо о 20:00 гравець не написав у чат матчу і не приєднався/не створив лоббі – відправте суддям лінк на матч і нікнейм суперника, що не відповідає. Адміністрація турніру спробує зв'язатись з ним через Telegram або FB.
6.5. Оформлювати технічну поразку дозволяється через 5 хвилин, як суддя дасть зворотний зв'язок, що він написав супернику.
 
7. Оновлення турнірної таблиці
7.1. Результат поєдинку можна вносити самостійно на сторінці матчу (приклад). (1:0 або 0:1).
7.2. Якщо суперник не підтвердив результат матчу, відправте суддям лінк на матч, доказ перемоги (скріншот) і ім'я переможця.
7.3. Якщо результат матчу стоїть не вірно, відправте суддям лінк на матч, доказ перемоги (скріншот), ім'я переможця, коментар, чому рахунок стоїть не вірно.
 
8. Правила гри
8.1. Турнір проводиться з гри Дота 2 (Dota 2) в форматі 1 на 1, SoloMid, на виліт. Карта – MidLane.
8.2. Для початку гри необхідно в меню «Arcade» клієнту Dota 2 знайти гру «RedBull R1v1r Runes» та завантажити її.
8.3. Для створення лоббі необхідно у бібліотеці завантажених «Arcade» вибрати гру «RedBull R1v1r Runes» і натиснути «Create custom lobby».
8.4. Переможцем раунду є перший, хто знищить «Tower» (Вежу) або зробить тричі «Kill» на супернику.
8.5. Дозволяється: використовувати «Runes». У останній версії карти відключені «Neutralcreeps», «Shrines», «Roshan». Слідкуйте за оновленнями гри, якщо такі будуть. Дозволяється усе, що передбачено ігровим модом.
8.6. Випадкові предмети будуть даватись героям кожні 5 хвилин.
 
9. Організатори турніру
9.1. Фінал Турніру, проводитиметься в Києві, 14.12.2019 року за адресою: 13, вул. Вадима Гетьмана, 03057, Київ, Україна. У фіналі Турніру візьмуть участь 16 учасників – переможці онлайн кваліфікацій. 
9.2. Організатором Турніру є Товариство з обмеженою відповідальністю «Ред Булл Україна» (ідентифікаційний код юридичної особи 34487631, адреса: Україна, Київ, вул. Багговутівська 23) (надалі – «Організатор»).
9.3. Технічним партнером Турніру є ТОВ «КИБЕР СПОРТАРЕНА», ІПН 36012356, розташований за адресом: будинок 31/33, вулиця Смоленська, 03005, м.Київ, Україна, який забезпечує:
- проведення онлайн-кваліфікацій;
- суддівство та комунікацію з гравцями під час проведення онлайн-кваліфікацій;
- обробку персональних даних учасників - финалістів;
- трансляції онлайн-кваліфікацій та фіналу;
9.4. Участь у Турнірі є безкоштовною та регулюється цими Правилами та чинним законодавством України.
9.5. Турнір зокрема не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи тендером, та ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди.
9.6. Учасники зобов’язані дотримуватися цих Правил та законодавства України під час участі в Турнірі, вказувати правильну, повну та надійну інформацію про себе, не створювати незручності навмисно та/або не перешкоджати іншим учасникам, не виконувати жодних дій, які піднімають питання про законність участі такої особи в Турнірі.
9.7. Учасник, який надав Організатору / Технічному партнеру неправильні, ненадійні, неіснуючі або помилкові дані, в тому числі дані іншої особи, не може брати участь в Турнірі і буде дискваліфікований Організатором на будь-якому етапі Турніру.
9.8. Під час участі в Турнірі особа підтверджує свою згоду з цими Правилами та гарантує, що він/вона дотримуватиметься усіх вимог для учасників, викладених в цих Правилах.
9.9. Будь-яке порушення цих Правил учасником потягне за собою негайну дискваліфікацію такої особи, а також відсторонення її від Турніру. Всі рішення Організатора / Технічного партнера стосовно порушень правил або інших питань є остаточними і не підлягають оскарженню.
 
10. Участь у Турнірі
10.1. Учасником може бути громадянин України, який/яка відповідає вимогам положень цих Правил та законодавства України.
10.2. Будь-яка фізична особа, яка має громадянство України і досягла 16 (шістнадцяти) років на дату початку Турніру може бути учасником Турніру за таких умов:
10.2.1.Особа має дійсний внутрішній паспорт громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон з терміном придатності не менше ніж один рік, та надала копії таких документів за вимогою Організатора (якщо потрібно) та зареєстрована за адресою в Україні;
10.2.2. Якщо особі не виповнилося 18 (вісімнадцяти) років на початку Турніру та в разі її перемоги у оналайн-кваліфікації, він/вона має надати Організатору, до початку фіналу, письмову згоду своїх батьків (опікунів, піклувальників) на його/її участь у Турнірі, про усвідомлення можливості виграшу їх дитиною призу Турніру: поїздки на етап турнір ValveMajor в 2019 році, на розсуд організатора, а також згоду батьків (опікунів/піклувальників) на збір, зберігання та обробку їхніх персональних даних та персональних даних їхньої дитини, у тому числі фото-, відеоматеріалів з Турніру, які містять їхню дитину, та будь-яку іншу інформацію або матеріали стосовно участі їхньої дитини в Турнірі;
10.2.3. Особа повністю розуміє та погоджується з цими Правилами та будь-якими іншими документами, які стосуються правил та умов участі в Турнірі, підготовленими Організатором;
10.3. Організатор зберігає за собою право перевіряти інформацію, яка була надана кожним та будь-яким учасником, та вимагати документ, що підтверджує вік учасника та будь-яку іншу важливу інформацію на розсуд Організатора у будь-який момент Турніру.
10.4. Витрати, пов’язані з участю у Турнірі, несуть учасники самостійно, якщо інше прямо не передбачено в цих Правилах.
10.5 Директори, керівники та співробітники Організатора / Технічного партнера, їх материнської компанії та будь-яких афілійованих осіб чи дочірніх компаній Організатора / Технічного партнера, агентів, будь-яких компаній, що беруть участь у розробці або реалізації Турніру, професійні консультанти, незалежні постачальники послуг або співробітники рекламних агентств, залучених до цього Турніру, а також їх близькі родичі та ті, хто проживає з ними у одному домогосподарстві (незалежно від того, чи є вони родичами за законом чи ні) не мають права брати участь або отримувати призи за участь у Турнірі.
 
11. Призи
11.1. Кожен переможець та фіналіст онлайн кваліфікацій отримає один Кваліфікаційний приз, що складається з вартості квитків на вибраний Організатором вид транспорту туди і у зворотному напрямку  від місця проживання кожного такого отримувача приза до місця проведення Фіналу Турніру та вартості проживання (за виключенням вартості харчування та напоїв) кожного переможця та фіналіста онлайн кваліфікацій Турніру під час фіналу Турніру.
11.1.1. Маршрут перевезення, вид транспорту та місце проживання буде визначатися за виключним рішенням Організатора. 
11.2. Переможець фіналу Турніру буде нагороджений одним Головним призом, що складається з відвідання тренування кіберспортивної команди «OG» та оплати вартості проїзду туди і у зворотному напрямку (за винятком трансферу з місця проживання в Україні до аеропорту) до місця проведення такого тренування. Головний приз також включає оплату вартості проживання та харчування під час перебування в країні, де буде проведено таке тренування. Дати надання Головного призу та країна, до якої вирушить переможець, залишаться на розсуд Організатора.
11.2.1. Маршрут перевезення, вид транспорту, місце проживання, меню харчування та меню напоїв буде визначатися та оплачуватися за виключним рішенням Організатора.
11.3. Будь-які інші витрати та видатки, яких може понести учасник Турніру та які пов'язані з прийманням та використанням зазначених у цьому розділі призів, що не передбачені спеціально в цих Правилах (наприклад, чайові, плата за багаж, а також незаплановані витрати тощо), є  відповідальністю переможців, а не Організатора.
11.3.1. Туристичне страхування та кошти на поточні витрати є виключною відповідальністю та затратами особи, яка отримала приз.
11.3.2. Після надання авіаквитків та/або квитків на проїзд наземним транспортом, переможцям та фіналістам онлайн кваліфікації / переможцю Турніру не дозволено вносити в них жодні зміни. 
11.3.3. Організатор не буде заміняти втрачені, зіпсовані або вкрадені авіаквитки чи квитки на проїзд наземним транспортом, передані переможцям онлайн кваліфікації / переможцю Турніру.
11.4. За участь в Турнірі не будуть відшкодовуватися жодні витрати на поїздку чи інші витрати, крім тих, які чітко зазначені в цих Умовах.
11.5. Грошові компенсації призів надаватися не будуть, а зазначені призи не підлягають передачі третім особам чи відшкодуванню будь-яким іншим чином.
11.6. У випадку, якщо особа, яка має право на отримання призу, відмовиться від свого права на приз, Організатор залишає за собою право визначити альтернативного переможця на основі наступного найкращого результату.
 
12. Внесення змін до Правил і дискваліфікація учасників
12.1. Якщо, на думку Організатора / Технічного партнера, проведенню Турніру загрожує будь-яка подія за межами контролю Організатора /Технічного партнера, то Організатор залишає за собою право вносити зміни або поправки, змінювати строки проведення Турніру без будь-якої відповідальності та зобов'язань щодо відшкодування будь-якої суми або типу втрат або витрат, які може понести чи поніс учасник або будь-яка третя особа (прямо чи опосередковано) у зв’язку із підготовкою до участі та/або участю у Турнірі.
12.2. У будь-який момент протягом Турніру Організатор / Технічний партнер залишає за собою право на свій розсуд дискваліфікувати та усунути будь-якого учасника від участі у зв'язку з недотриманням цих Правил або якщо учасник здійснює будь-які незаконні дії. Якщо учасник, який, згідно цих правил,кваліфікованій для отримання призу, виявляється дискваліфікованим - він втрачає право на приз, а Організатор визначає іншого переможця, що показав наступний найкращий результат на Турнірі.
 
13. Чесна гра
13.1. Учасник гарантує та підтверджує, що він особисто виконує всі дії пов’язані з Турніром. Учасники гарантують не використовувати будь-які баги та/або програми здатні зламати гру.
13.2. Учасникам заборонено використовувати образливі нікнейми. Учасникам заборонено ображати і здійснювати  провокації противників, суддів, інших учасників Турніру у приватних повідомленнях / Steam / лоббі / грі / на сайті, а також на сторонніх порталах і соціальних мережах. 
13.3. В разі порушення п. 13.1. або п. 13.2. цих правил, учасник може бути дискваліфікований або його обліковий запис може бути тимчасово заблокований на розсуд Організатора. 
 
14. Збір інформації та захист даних
14.1. Далі термін «Персональні дані» описує всі дані (їх склад та обсяг), в тому числі, але не виключно: прізвище, ім’я, по-батькові; електронна пошта; телефон, дата народження, стать, адреса (місце реєстрації/проживання/ перебування), відомості документа, що посвідчують особу, зображення, відомості документа, громадянина України для виїзду за кордон, які повідомляються учасником під час реєстрації на участь та під час участі у Турнірі, за якими можна ідентифікувати фізичну особу і які можуть бути оброблені відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
14.2. Володільцем Персональних даних, зібраних в учасників Турніру, є Товариство з обмеженою відповідальністю «Ред Булл Україна» (далі – «Володілець»).
Розпорядником Персональних даних, які залучені Володільцем є: 
ТОВ «КИБЕР СПОРТАРЕНА», ІПН 36012356, розташований за адресом: будинок 31/33, вулиця Смоленська, 03005, м. Київ, Україна
14.3. Реєструючись на участь у Турнірі учасник підтверджує, що Персональні дані, які ним/нею надаються при реєстрації є достовірними та актуальними, він повідомлений та обізнаний щодо складу та змісту зібраних Персональних даних. Володілець гарантує, що Персональні дані не будуть використані, якщо буде відомо, що вони є недостовірними.
14.4. Реєструючись на участь у Турнірі учасник тим самим надає свою однозначну згоду на обробку його/її Персональних даних (в тому числі на збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем без отримання додаткового, окрім визначеного в цих Правилах (в тому числі, визначеного п. 10.2.2 цих Правил), дозволу на здійснення такої обробки відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» та підтверджує своє повне розуміння та необхідну поінформованість щодо мети обробки персональних даних. При цьому учасник розуміє та погоджується з тим, що надані ним/нею Персональні дані можуть оброблятися Володільцем та Розпорядниками персональних даних, визначеними п. 14.2 цього Положення, а також передаватися іншим компаніям, що входять в групу компаній Володільця, зокрема компанії RedBullGmbH, та субпідрядникам, членам, акціонерам, директорам, службовцям, партнерам, керівникам чи працівникам такої компанії або Володільця, а також третім особам, які діють від імені Володільця, які можуть обробляти її в різних країнах, в яких вони здійснюють свою діяльність, з метою зазначеною нижче. Надані персональні дані будуть оброблятися з наступною метою:
- проведення Турніру та вчинення всіх необхідних пов’язаних з Турніром дій;
- зв’язку з учасниками Турніру для присудження та вручення, призів тощо у зв’язку з участю учасника у Турнірі та подальшого повідомлення учасникам інформації, в т.ч. рекламного характеру, про наступні заходи/конкурси/акції/турніри; 
- направлення учасникам в майбутньому повідомлень рекламного та інформативного характеру через електронну пошту, соціальні мережі, на телефонний номер чи з використанням інших засобів зв’язку.
Обробка персональних даних здійснюється Володільцем та Розпорядниками з дотриманням необхідних заходів захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження.
14.5. Володілець гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманих від учасників Персональних даних, він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо недоторканності особистої інформації, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраних Персональних даних і надаватиме їх лише тим, хто має на це достатні права на законних підставах та у порядку, що визначений чинним законодавством України. 
14.6. Володілець вимагає та забезпечує дотримання всіма партнерами конфіденційності Персональних даних відповідно до норм захисту даних. Зверніть увагу на те, що Володілець не має загального контролю над виконанням цього зобов'язання і, що Володілець не несе відповідальності за можливі порушення норм своїми партнерами у межах, припустимих законодавством.
14.7. Оскільки Володілець здійснює діяльність в усьому світі, це може означати, що Володілець може передавати персональні дані учасників в інші країни, у тому числі країни поза межами Європейської економічної зони відповідно до всіх норм захисту даних.
14.8. Персональні дані використовуються тільки для цілей, що визначені п.14.4. цього Положення, та зберігаються Володільцем, його афілійованими особами й Розпорядниками протягом такого часу, що є необхідним для виконання вихідної мети або безпосередньо пов'язаної мети, для якої вони були зібрані. Володілець свідомо не збирає інформацію від осіб віком до 16 років.
14.9. У будь-який час учасники мають можливість вимагати внесення змін або повного чи часткового видалення своїх персональних даних. У такому випадку Володілець забезпечує якнайшвидше видалення цих даних.
14.10. У будь-який час учасники мають право вимагати надання інформації про їхні персональні дані, які зібрані відповідно до цихПравил.
14.11. Реєструючись на участь у Турнірі учасник тим самим підтверджує, що він був повідомлений та обізнаний з правами суб'єкта персональних даних, що передбачені Законом України «Про захист персональних даних».
14.12. Для реєстрації  на участь у Турнірі учасник надає дані, які є достатніми для прийняття участі в Турнірі та не обов’язково є персональними даними. Персональні дані, що передбачені Законом України «Про захист персональних даних», надаються учасниками, що кваліфіковані для отримання призу згідно  правил Цього турніру.
 
15. Відповідальність та гарантії
15.1. Організатор і група компаній Ред Булл / Технічний партнер виключають будь-яку відповідальність перед учасниками за втрату прибутку, втрату доходу, втрату репутації, втрату даних, втрату можливості (у кожному конкретному випадку як прямо, так і опосередковано) та будь-які непрямі втрати або збитки, понесені учасниками чи іншими особами у зв'язку з участю в Турнірі.
15.2. У жодному разі Організатор / Технічний партнер не несуть відповідальності за невиконання або несвоєчасне виконання своїх зобов'язань за цими Правилами внаслідок прямої чи опосередкованої дії або обставин за межами їхнього прийнятного контролю, у тому числі, без обмеження, внаслідок страйків, припинення роботи, нещасних випадків або стихійних лих і перебоїв у роботі, втрати або несправної роботи комунальних служб, комунікацій або комп'ютерів (програмного забезпечення або обладнання) та інших обставин непереборної сили.
15.3. Організатор / Технічний партнер не несуть відповідальності за пізню, загублену, пошкоджену, некоректно спрямовану, неповну, нерозбірливу, або незрозумілу реєстрацію на участь у Турнірі, за неможливість учасників Турніру скористатись наданим їм призом з будь-яких причин, за не ознайомлення учасника з цими Правилами, за помилкове/хибне розуміння учасником їх положень.
15.4. Організатор / Технічний партнер не компенсують учасникам Турніру будь-яких витрат, які понесені у зв’язку із участю в Турнірі (крім тих, що прямо  визначені цими Правилами), у тому числі, але не виключно, вартість послуг операторів, що надають доступ в Інтернет.
15.5.  Організатор / Технічний партнер не несуть відповідальність за несправності, збої, затримки або труднощі в роботі телефонів, електроніки, апаратного чи програмного забезпечення, мережі, Інтернету або комп'ютерів.
15.6. Організатор / Технічний партнер не несуть відповідальності у разі, якщо особа фізично або психічно не здатна виконувати будь-які або всі положення цих Правил; не має законного права брати участь у Турнірі. Організатор / Технічний партнер не несуть відповідальності у разі, якщо учасник нанесе собі травму під час виконання дій, пов'язаних з участю у Турнірі.
 
16. Інші положення
16.1. Ці Правила є єдиними офіційними правилами участі в Турнірі.
16.2. У разі виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил та/або питань не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора є остаточним і не підлягає оскарженню.
16.3. З моменту прийняття цих Правил шляхом вчинення дій, що свідчать про участь у Турнірі, згода з положеннями цих Правил та згода на обробку Персональних даних вважається наданою відповідним учасником Турніру.